Hayatınızın en özel anları, belki de senelerdir beklediğiniz, hayal ettiğiniz düğününüz olacak. Ömür boyu saklanacak düğün fotoğraf çekimi özel anlarınızı ölümsüzleştirmesi açısından çok önemlidir. Bu nedenle düğün fotoğrafçıları başvuracağınız ilk kişiler olmalı. Düğün gününüz profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri ile taçlanacağından düğün fotoğrafçısı seçiminizi dikkatlice yapmalısınız.

Dış Mekan çekimlerinde sizler için Dünya standartlarında fotoğraf makinesi,objektifler, ışıklar ve yardımcı ekipmanlar tahsis edilmektedir. Anlaşmalı kuaförümüz ile gelin saçı ücreti Ödemiyorsunuz. Özel aksesuarlar ile çekimleriniz eğlenceli hale gelecek ve sizin poz vermenize yardımcı olacak Asistanımız gün boyunca sizlerle olacaktır. En çok fotoğraf çekilen mekanlarımız Atatürk Arboretumu, Yıldız Korusu, Emirgan Korusu, Rahmi Koç Müzesi , Hidiv Kasrı, Adile Sultan Sarayı, Balat ve Adalar’da düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Düğün Albümü Paket ve Fiyatları – Erken Rezervasyonlarda %30 İndirim!!

Anlaşmalı kuaförümüz ile gelin saçına ücret ÖDEMİYORSUNUZ.!
Poz vermenize yardımcı bayan asistanımız çekim sonuna kadar sizin ile beraber!

Aşağıdaki Albüm türlerinden istediğinizi seçiniz ve Paketi İstiyorum Link’ine Tıklayınız ya da 0532 381 47 41 numaralı telefondan fotoğrafçımızı arayabilir ve ya  Watsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  Stüdyomuzda sizlere kapsamlı bir bilgi vermeye ve kahve içmeye davet ediyoruz…  

[go_pricing id=”c14expo”]